| Обновлено 27 марта 2018, 21:36
20264
11

Збірна України U-19 перемогла Румунію і вийшла на Євро-2018

Наша команда посіла перше місце у своїй групі і вийшла на чемпіонат Європи у Фінляндії

20264
11
ФФУ. Олександр Петраков
Збірна України в останньому матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) вирвала вольову перемогу у румунської команди і кваліфікувалася до фінального турніру першості континенту.

Підопічні Олександра Петракова пропустили першими на 77-й хвилині. Однак на останніх хвилинах матчу захисники «Дніпра-1» Олександр Сафронов та його колега по амплуа із «Шахтаря» Валерій Бондар принесли нашій команді необхідну перемогу.

Таким чином, Україна посіла перше місце у своїй групі і вийшла на Євро-2018 у Фінляндії.

Україна (U-19) — Румунія (U-19) — 2:1
Голи: Сафронов (84), Бондар (90+2) — Моруцан (77).

Україна (U-19): Кучерук, Бондар (к), Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 74), Супряга (Кулаков, 90+5), Хахльов, Дришлюк, Кащук, Снурніцин.
Румунія (U-19): Влад, Харуц, Нечу, Скречу, Дулка, Драгомир (к) , Моруцан, Синтян (Молдовану, 72), Мецан (Міковськи, 63), Белуце, Лазер (Мерлой, 88).

Вилучення: Моруцан (77), Нечу (90+5).

Известна оценка Миколенко за матч с Ливерпулем, в котором он получил травму
Футбол | 25 апреля 2024, 01:32 0

«Эвертон» обыграл Клоппа и Ко 2:0, Виталий получил травму и был заменен в перерыве