0

Черкаські Мавпи вчетверте в сезоні перемогли Хімік

Черкащани завдяки надвпевненій грі після Нового Року зуміли піднятися на 2-гу сходинку перед плей-оф

ФБУ

Обидві команди розпочали гру з надактивного захисту і вже за першу хвилину зустрічі по разу виходили на лінію штрафних. За декілька миттєвостей  один з лідерів гостей Ілля Сидоров закинув важливі три бали і вивів свою команду вперед у рахунку. Проте у «Черкаських Мавп» гру на себе взяв Шахід Девіс. Американець влучно атакував з неймовірним відсотком впродовж всієї першої чверті і вже за перші сім хвилин зустрічі здобув свої середні цифри по сезону – 11 балів. Також в кінцівці періоду у господарів ввімкнувся гравець збірної України – Олександр Кобець, який посипав кільце южненців з-за дуги зі стовідсотковою реалізацією. 33:20

В другому періоді керманич «Мавп» зі старту лишив на лавці двох своїх головних скоррерів у сьогоднішній грі, чим вдало зумів скористатися «Хімік». Вже ближче до середини періоду зусиллями невтомного Дерріка Колтера підпопічні Валерія Степановського южненці скоротили відставання до 4 балів. Проте після цього на паркет повернувся все той же Кобець, який влучив ще декілька трьох та зробив різницю для своєї команди більш комфортною. 51:43 після першої половини.

На старті третьої чверті визнаний шутер «Хіміка» Остін Еріенс влучив три та дав надію своїй команді на позитивний результат, проте після цього своє слово сказав капітан «Черкаських Мавп» та кращий скорер Суперліги Парі-Матч – Олександр Кольченко, який спочатку влучив три, а за декілька секунд додав в кошик суперника ефектну двоочкову спробу.

В кінцівці ж третього періоду продовжив феєрити вихованець Черкаського клубу – Олександр Кобець, який забив ефектний кидок з проходу.

Старт заключного періоду матчу знову лишився за «Мавпами». Невгамовні Кобець та Конате в однакових епізодах після перехоплення забили данки та зірвали неймовірні овації в ПС «Будівельник». Після влучної триочкової спроби від Бояркіна в середині чверті господарі повели в рахунку +21. На заключних же хвилинах «Хіміку» не вдалося створити сенсації, і як наслідок під повну диктовку Черкас матч було завершено за рахунку 99:67.

Кращими сьогодні на паркеті стали двоє гравців «Черкаських Мавп» - Шахід Девіс, який вдало розпочав матч, а також Олександр Кобець, який підходпив ініціативу Девіса та став найрезультативнішим гравцем на паркеті.

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Хімік» - 99:67 ( 33:20, 18:23, 22:15, 26:9)

БК «Черкаські Мавпи»: Кобець – 25оч, 7пб; Девіс – 20оч. Беллфілд – 9оч, 5пб, 10рп.
БК «Хімік»: Еріанс – 13оч, 4пб; Павлов – 13оч.