1

Левченко, Ляхова і Плотіцина – призових трійках на змаганнях у Торуні

Три українки вдало виступили на IAAF World Indoor Tour

Getty Images. Юлія Левченко
Змагання серії IAAF World Indoor Tour продовжилися в Торуні. Три українки ввійшли до призових трійок у своїх дисциплінах.

Відразу три надзвичайно сильні українки зібралися у секторі для стрибків у висоту. Юлія Левченко з результатом 1,93 м посіла друге місце. Ірина Геращенко і Катерина Табашник з другої спроби подолали 1,85 м, проте Табашник стільки ж витратила і на 1,80 і за цим показником поступилася Геращенко. Ірина шоста, а Катерина сьома в Торуні. Перемогла Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором (2,00 м).

Захопливу боротьбу продемонстрували і жінки з бігу на 800 метрів. Ольга Ляхова фінішувала другою з найкращим результатом сезону (2.01,08 хв), поступившись лише Ангеліці Цихоцькі (2.00,76 хв). Третьою фінішну лінію перетнула швейцарка Селіна Бухель (2.01,80 хв).

Анна Плотіцина чудово набігла на другій половині дистанції 60 метрів з бар’єрами і фінішувала третьою з найкращим результатом нинішнього сезону – 8,01 с. Олені Маляренко не вдалося пройти до фіналу. ЇЇ час у забігу – 8,56 с. З рекордом змагань перемогла німкеня Памела Дуткевич (7,85 с). Зазначимо також, що через фальстарт була дискваліфікована білоруска Аліна Талай.

Як і для Маляренко, ще для трьох українських атлетів сама по собі можливість взяти участь у таких престижних змаганнях була надзвичайно цінною. Боротися за високі позиції їм, об’єктивно, було складно, але здобути досвід і спробувати поліпшити особисті рекорди цілком під силу. Чемпіонка України у приміщенні Орися Дем’янюк суттєво покращила своє найкраще досягнення, подолавши 1500 метрів за 4.23,11 хв.

У чоловічому фіналі на 60 метрів з бар’єрами атлетам довелося кілька разів ставати в колодки, двох спортсменів дискваліфікували через фальстарти та старт все ж був даний. Богдаан Чорномаз зумів подолав дистанцію за 7,96 с і фінішував з ним п’ятим.

Владислав Чепурний подолав 60 метрів за 6,96 с, чого забракло для виходу у фінал.