| Обновлено 28 января 2018, 22:23
2597
1

Збірна України U-17 розгромила Молдову U-17 на турнірі в Мінску

Наступний поєдинок на Кубку розвитку підопічні Олега Кузнецова проведуть завтра з Казахстаном

2597
1
ФФУ
Підопічні Олега Кузнецова (футболісти 2001 року народження) на Кубку розвитку забили чотири м'ячі одноліткам із Молдови.

У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, юнацька збірна України виграла з великим рахунком у Молдови — 4:0.

Уже на 6-й хвилині Волошин відкрив рахунок, а на 13-й після розіграшу кутового результативним ударом відзначився Хондак. На 39-й хвилині в результаті швидкої контратаки до великого рахунок довів Сікан. А на 56-й хвилині крапку в матчі дальнім пострілом поставив Надольський — 4:0.

Кубок розвитку-2018

Україна (U-17) — Молдова (U-17) — 4:0 (3:0)
Голи: Волошин (6), Хондак (13), Сікан (39), Надольський (56).

Україна (U-17): Нещерет, Ауссі (Біловар, 60), Ярош, ХОНДАК, Данилюк (Мудрик, 60), Надольський, Бодня (Підручний, 41), Желізко (Варяник, 41), Волошин (Шамич, 60), Шулянський (Мельнійчук, 60), Сікан.

Свій наступний поєдинок на турнірі українці проведуть завтра, 23 січня, з Казахстаном. Початок матчу — о 15:40.