Сергій ПІДДУБНИЙ: «Після таких поразок – боляче»

«Кардинал-Рівне» – «Продексім» – 2:3. Післяматчевий коментар головного тренера рівнян

cardinal-rivne.com, Сергей Поддубный
© cardinal-rivne.com, Сергей Поддубный
Головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» вважає, що «зелено-жовті» нічим не поступалися чемпіону України. Від цього поразку Сергій Піддубний назвав ще більш болючою.
 
- Дозволили супернику впіймати нас на контратаках. Хоча, перед поєдинком добре вивчили сильні сторони «Продексіма». Наголошував гравцям, що проти херсонців треба самим вести гру. Загалом у мене сьогодні склалося двояке враження. Ніби й непогано виглядали. Але все-одне – не те, чого я хочу від команди.
 
Сьогодні було багато сумбуру на майданчику. І в нас не знайшлося гравців у кожній з четвірок, які б вели гру команди. Лише в окремих епізодах ми демонстрували хороше взаєморозуміння.
 
Коли ми вели в рахунку – потрібно було притримати м’яч, не бігти вперед. Вважаю, що невдало сьогодні зіграв Михайло Волянюк. Часто приймав невірні рішення. Ми помилялися. Насамперед, це були тактичні помилки. І такі технічні гравці, які виступають у складі херсонського клубу, одразу нас за це карали.
 
Після таких поразок – боляче. Вважаю, що сьогодні суперник був нам під силу. За інших обставин ми могли б перемогти. Але футзал – це командна гра. Команда повинна усе робити синхронно. Цього на майданчику сьогодні не було.
 
Я вже сказав про усе це гравцям. Але результат вже не змінити. Суперник доклав чимало зусиль, але ми фактично подарували йому три очки.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — МФК Кардинал-Рівне

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.