Збірна України завершила виступ на турнірі в Литві

Команда Андрія Срюбка в драматичному поєдинку поступилась Литві

1649
1
ХК Донбасс

У Клайпеді завершився міжнародний турнір Crowns Baltic Challenge Cup 2017. У заключному поєдинку молодіжна збірна команда України зустрічалась із господарями турніру – литовцями.

Господарі турніру перші 40 хвилин матчу за рахунок великої кількості вилучень (інколи цілком безпідставних) контролювали хід зустрічі. У першому періоді дві помилки українців призвели до пропущенних шайб. А на старті другої 20-хвилинки команда Бернда Хааке реалізувала чисельну перевагу.

Після цього синьо-жовті спочатку вирівняли гру, а в третьому періоді заволоділи ініціативою. За три дні турніру команда помітно виросла і на фоні досвідченішіх суперників виглядала більш ніж гідно. Надію на позитивний підсумок гри подарував Віталій Лялька. А в середині третього періоду Денис Мостовий вдало підставив ключку під кидок Олександра Горлушка і довів інтригу у матчі до максимального рівня.

У ендшпілі гри українці мали шанси перевести гру в овертайм, але нашій команді в заключній фази атак не пощастило. Міні-реванш Україна взяла у серії штрафних кидків, які проводились незалежно від основного часу гри. Єдиний кидок вдалося реалізувати Денису Мостовому.

Україна U20 – Литва – 2:3 (0:2; 0:1; 2:0)

12 листопада 2017 року, 16:30. Свитуріо арена

Склад України: Дьячедко (до 59:47). Табашник – Логач, Козачук – Толстушко, Александров – Горлушко, Фірсов – Григор’єв. Лєсніков – Кривошапкін – Даниленко, Мостовий – Коваленко – Мазур, Лялька – Карпенко – Луговий, Чорний – Печерських – Рубан.

Голи: 0:1. Кракаускас (Босас, Каспарайтіс, 3:25), 0:2. Босас (Рибаков, Ясінєвічус, 9:30), 0:3. Босас (Кулєвічус, Катуліс, 20:27 – більш.), 1:3. Лялька (41:07), 2:3. Мостовий (Горлушко, Даниленко, 48:29)

Штраф: 24 – 16
Найкращі граці: Дьяченко – Босас