| Обновлено 25 октября 2017, 00:10
5010
15

Скандальний матч у Чернівцях: Чи мав рацію суддя?

Відеоогляд матчу «Буковина» – «Агробізнес» показує, що рефері більшою мірою приймав вірні рішення

5010
15
fcab.com.ua

У мережі з'явилося відео резонансного матчу 17-го туру першості України у Другій лізі «Буковина» – «Агробізнес» (1:2), за підсумками якого буковинці мали претензії до арбітра.

Повтор показує, що рефері помилявся якраз в епізоді, коли забивав нападник чернівчан Батрак, котрий підіграв собі рукою. А от в епізодах, які оспорювали господарі – друга жовта гравцеві «Буковини» Українцю, призначення вільного удару за перетримування м'яча голкіпером Чесановським  у штрафному майданчику, а також призначення пенальті за гру рукою у штрафному на останній хвилині гри – як видно з відео, суддя матчу Олексій Деревинський з Києва приймав правильні рішення.

(1)

Комментарии 15
vadya-metal (Greece)
Хоть Буковина и родная команда, к судье особых претензий по нарезке не вижу. Гол в ворота Агробизнеса с отскоком от руки, но явного подыгрывания скорее не было, хотя мяч был засчитан, ответный - вообще чистейший и довольно солидный, пенальти - закономерный, там явный волейбол. Но если он был исполнен на 99-й минуте, интересно знать - по какой причине ( матча не видел ). Агробизнес в этой группе типа Баварии на фоне остальных и поэтому не вижу для гостей особой беды в потере двух очков в игре с "малоимущими" и нужде "заряжать" судью...
Lion
А в Черновцах что не знают что руками играть футбол нельзя, забыли гол игра рукой была, в конце 100% пенальти.
oscarneon
кто то проплатил чтобы был скандал) но реф прав во всех ключевых моментах. единственное это первый гол, но реф не видел игры рукой т.к. занял не правильную позицию, да и рукой игрок играл не специально, красная карточка по делу "срыв атаки и опасная игра(сзади) ну и руками за футболку тянул" . пенальти тоже правильный.
По этому видео - претензий к арбитру я не увидел. а вы сами смотрите.
orl405
Gena, Chicago
Ну, 6 секунд - это вообще неписанное экзотическое правило, никто в мире это не свистит. Тут вообще больше уместна желтая нападающему, за то что мешал вывести мяч. В первом голе Буковины - явная ошибка судьи, второй гол, пенальти на 99-й минуте - это за что ж аж девять минут добавил? Вывод, судья - скорее малоквалифицирован, нежели заряжен. А то свободный - выстрел в голову, пенальти - контрольный, вот и пришлось побегать после игры...
Сергей Веклич
Я уявляю,щоб з ним на емоціях зробили,якби він ще й гол Буковини не зарахував!)
K1C1
ИМХО насчет свободного судья был не прав. Для начала надо было нападающего отогнать ,чтобы не мешал вратарю.
А пенальти, удаление - по делу.
googlle
О в спортуа занесли из Агробизнеса )
dimaprog
Масло у вогонь було підлито у той момент, коли рефері призначив вільний в сторону Буковини. Майже всі воротарі тримають мяч більше 6 секунд і навіть у цьому матчі так робив і воротар Агробізнесу, але рефері в їх бік не свистів. Більше того, видно, як воротарю Буковини заважали винести мяч.
Пенальті на 99 хв: рука дійсно була, але чому ніхто не бачить, що нападник Агробізнесу штовхає захисника Буковини і захисник чіпляє мяч рукою, який вже виходив за межами поля і ніхто його вже не міг дістати.
Скажіть ПРОФІ-коментатори, нащо захиснику чіпляти мяч рукою, який виходить за межами поля? Невже не видно поштовх в спину?
А я бачу Агробізнес добре всіх фінансує!
Не хочу бачити таких команд взагалі на полі, позор, а не футбол!
yomayo17
На відео не видно рацію у судді. А от у мого сусіда є - сам бачив!
Tymchuk Andriy
2гол забили на 99хв.Чому про це ні слова?Затримка матчу тривала менше однієї хв. Коли команда хотіла зійти з поля