У Києві відбувся фестиваль масового футболу

ФФУ розпочала низку заходів у рамках «Тижня футболу УЄФА»

У Києві відбувся фестиваль масового футболу
У неділю, 1 жовтня, на території Навчально-тренувального комплексу ім. Баннікова відбувся фестиваль масового футболу УЄФА в Україні.
 
У рамках фестивалю, ініційованого Федерацією футболу України, змагалися 8 дитячих команд: «Чемпіон», «Поділ», «Зірка», «Атлет», «Переможець», «Лівобережжя», «Алмаз» та «Троєщина». У перервах між іграми свій досвід та вміння дітям передавали відомі екс-футболісти: Святослав Сирота, Віталій Косовський, Віктор Ульяницький та Юрій Грицина. Допомагали колишнім гравцям волонтери соціальних проектів ФФУ. Разом з відомими футболістами школярі відпрацьовували «гру в квадрат», а також відточували навики прискорення та дриблінгу.
  
Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко відзначив безкомпромісність та непоступливість у грі майбутніх футболістів:
 
«Хочу подякувати хлопцям за чудовий футбол та емоції, які вони подарували. Вірю, що кожного з вас у майбутньому чекає велика перемога, перемога в ім’я України», - сказав Вадим Костюченко.
 
Учасники змагань доєднаються до юних футболістів, які виступали в подібному дитячому турнірі «Фестиваль чемпіонів», що організовувала ФФУ у червні, а також школярів, які брали участь в Святі футболу від ФФУ в День фізичної культури і спорту!
 
«Ми започатковуємо рух «Вірні збірній. Діти» і в наступному домашньому поєдинку зі збірною Хорватії національну команду підтримуватиме цілий дитячий фан-сектор», - відзначив віце-президент ФФУ Андрій Мацола.
 
Федерація футболу України залучила до проведення Тижня масового футболу УЄФА в Україні усі 26 регіональних федерацій футболу країни, які провели різноманітні заходи масового футболу в обласних і районних центрах, а також сільських місцевостях. Під час проведення футбольного свята організовані турніри серед хлопчиків та дівчат; матчеві зустрічі між командами викладачів, батьків та учнів; зустрічі дітей з ветеранами та чинними футболістами; футбольні конкурси; показові фрагменти уроків футболу. Особливу увагу регіональні федерації звернули на залучення до Тижня масового футболу УЄФА в Україні дівчат.

 
Технічний директор Федерації футболу України Олег Протасов побажав юним футболістам йти до своєї мрії:
 
«Я хочу побажати вам успіхів на футбольному полі, якщо ви тут – ви обожнюєте футбол, як обожнюю його і я. Не забувайте про шкільні предмети та пам’ятайте, що у цьому виді спорту дружба – одна з найголовніших складових успіху», - сказав Олег Протасов.
 
Основні змагання пройшли з 23-30 вересня у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Краматорську, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Сєвєродонецьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові та Києві.
 
Легендарний футболіст та тренер Анатолій Дем’яненко відзначив високий рівень проведення Тижню масового футболу УЄФА в Україні:
 
«Ми повинні сказати величезне дякую Федерації футболу України, президенту Андрію Павелко та віце-президенту Вадиму Костюченко за те, що відбулося таке свято футболу. Юним хлопцям хочеться побажати не зупинятися на досягнутому і постійно працювати», - відзначив Анатолій Дем’яненко.
 
25 Фестивалів чемпіонів «Відкриті уроки футболу» провели в кожному регіоні України. Змагання мали соціальне спрямованість: в кожному з них взяли участь 200 дітей (50% - тимчасово вимушені переселенці і діти військовослужбовців, 30-40% дівчат, діти з особливими потребами та соціально незахищені).
 
Усі учасники змагань отримали у подарунок футбольні м’ячі, символічні кубок, грамоти та медалі.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности