Жіноча молодіжна збірна завершила груповий етап чемпіонату Європи

Наша команда посіла 5-е місце в групі A

1126
0
ФБУ

Жіноча молодіжна збірна України U-20 програла команді Словаччини в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи.

Суперниці сходу захопили ігрову ініціативу. Уже після перших двох хвилин гри українки поступалися в 7 очок. У підсумку перша чверть закінчилася для нас з 10-очковим відставанням.

У другій 10-хвилинці перебіг подій не змінився. Суперниці продовжили збільшувати перевагу. Українки полегшували завдання суперницям низькою реалізацією двоочкових кидків та великою кількістю втрат. То ж на перерву Словаччина вже мала вражаючі 22 очка переваги.

Найефективнішою в складі нашої команди була Яцковець, яка ще на початку заключної чверті записала в свій здобуток дабл-дабл. Та нікому з команди не вдавалося підтримати її, то ж цих зусиль було замало, аби переломити хід гри. Суперниці продовжували використовувати помилки українок і довели зустріч до підсумкової 20-очкової переваги.

Таким чином з одною перемогою в 5-ти поєдинках збірна України фінішувала на 5-му місці в групі A. Далі наша команда зіграє перший поєдинок класифікації за 9-12 місця. Збірна України 15 липня зіграє проти останньої команди групи B. Це буде або Румунія, або Ірландія. Початок матчу о 16:00.