Святослав СИРОТА: «Ігнорувати Маріуполь – це по-африканському»

Екс-глава ПФЛ – про бойкот Маріуполя зі сторони «Динамо» та «Карпат»

Sport.ua, Святослав Сирота
© Sport.ua, Святослав Сирота

Відомий у минулому футболіст та футбольний Святослав Сирота дав свою оцінку бойкоту, який влаштовують місту Маріуполь керівники «Динамо» та «Карпат».

- Святославе, ви розумієте справжні причини, чому Динамо та Карпати бойкотують Маріупіль?
- Є таке поняття – трайбалізм. Це така форма устрою суспільства, заснована на уявленні про особливе, домінуюче значення окремого етносу чи групи, її пріоритетної ролі. Вона зазвичай застосовується до африканських племен. Я розумію відмову грати в Маріуполі як проявлення внутрішнього трайболізму. При чому не з боку гравці чи тренерів, і ні в якому разі не з боку фанатів клубів. Це позиція суто керівництва, і це значить, що комусь невигідно, щоби в місті відбувалися матчі.

Я прихильник розгляду ситуації передусім формально: дозволи є, гарантії безпеки є, регламент УПЛ є. Це значить, треба їхати і грати. Разом з тим неформально я розумію, що не так комфортно їхати в автобусі, а не летіти літаком, для футболістів це втома. Проте такі зараз у нас умови. Навіть президент ФФУ готовий сісти в автобус і провести 8 чи 10 годин в дорозі. Я хочу увімкнути в липні телевізор і побачити трансляцію матчу УПЛ із Маріуполя, де на стадіоні будуть повні трибуни.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Как Вы считаете, можно ли играть в Мариуполе?
 • 69.5% (180)
  1. Да, конечно! Команды Первой лиги же там играли.
 • 30.5% (79)
  2. Нет, это опасно. Рядом линия фронта.
В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 16.06.2017 00:43
  +12
  Страна вечно зеленых помидоров... Маразм с каждым годом крепчает... ФФУ идет на поводу у людей, которые забыли по жизни, что такое есть трамвай или троллейбус, рейсовый автобус или маршрутка. Они все там особенные, эти упыри по жизни давно оторвались от реалий жизни, они давно считают что западло пожить хоть один день так, как живут миллионы украинцев, и обжираясь в пятизвездных кабаках дают указания где они не против сыграть, а куда они ни ногой ! Одно слово - убогие...
  Ossa8860
  online
    Ossa8860, 16.06.2017 08:17
  -6
  Война - это не шутки. Хотите играть в футбол на минном поле - ваше дело, но заставлять других не имеете права.
  zport
    zport, 16.06.2017 08:19
  +3
  Так Шахтер уже три года Мариуполь игнорируют. Они особенные, они матчи где угодно играть могут. Ради приличия, за это время могли хотя бы один матч в своей оьласти сыграть
  AlexDSan
    AlexDSan, 16.06.2017 10:21
  -4
  Схоже у нього сирота головного африканського мозку
  уух
  online
    уух, 16.06.2017 15:45
  0
  Я хочу увімкнути в липні телевізор і побачити трансляцію матчу УПЛ із Маріуполя, де на стадіоні будуть повні трибуни.(c)
  ----------------------------

  ну а хто не хоче? ..але яка ж то спокуса для орків пальнути з "града" по повному стадіону
  vipfishman
  online
    vipfishman, 16.06.2017 15:58
  +1
  Прекрасно...В таком случае ренатовские шавки убираются из Киева и переезжают жить в Мариуполь - так сказать ближе к "электорату ")))Могут там и играть - будут вам по "напомаженным " кАналам сплошные трансляции из Мариуполя...)))
  hughes75
    hughes75, 17.06.2017 13:24
  +2
  Комментарий свернут. Показать
  +1
  OLEXANDER-RAES
    OLEXANDER-RAES, 17.06.2017 19:28
  -1
  Там проблема, що до аеропорту далеко...
  Ну а як ви хотіли, президенти, лобійовані Ахметтоп 7 групою, хочете 12команд тоді буде війна інтересів, не буде пулу на трк Україна чи трк Футбол.Де 16 команд, немає?Що за формат?Це чисто Ахмет-схема.
  Ну і ще, ШД, вони там кричать, мол грати будуть...фу, чистий популізм, за 3 роки жодного мачту не зіграли в області своїй, стрьомно?А президент ШД більше 1000 днів матч своєї команди поїться відвідати...Тому я за Динамо і Карпати.
  Guns
    Guns, 20.06.2017 13:43
  +1
  Если есть гарантии безопасности,можно ехать,и играть
  pike1
    pike1, 20.06.2017 14:09
  +1
  Це така форма устрою суспільства, заснована на уявленні про особливе, домінуюче значення окремого етносу чи групи, її пріоритетної ролі

  а хіба це не так? Львів же важжає себе особливим, коли возить смітття, витрачаючи на це перевезення мільйони гривень чи навіть зелених, по всій Україні, тобто моїм дітям, як жителям Дніпропетровської області, яка і так досить забруднена виробництвом, гроші з якого ідуть на той же таки Львів потрібно ще й дихати Львівським сміттям? А вони особливі, вони європейське місто і там повинно бути чисто та навколо міста теж екологію бережуть, так будуйте тоді сучасні заводи по переробці свого сміття і не завалюйте ним всю країну, ми (Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська області) тех Україна
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.