Игорь РАДИВИЛОВ: «Хочу повторить олимпийский успех»

Украинский спортсмен поделился ожиданиями от Олимпиады в Рио

Игорь РАДИВИЛОВ: «Хочу повторить олимпийский успех»
Бронзовий призер Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні мріє повторити свій успіх в Ріо-де-Жанейро.
 
Команда зі спортивної гімнастики однією з перших серед українських олімпійців прибула до Бразилії. Вже сьогодні наші гімнасти розпочали тренування, а 6 серпня, в перший загальний день, стартує олімпійський гімнастичний турнір.
 
«Це мої другі Олімпійські ігри. Перші – чотири року тому в Лондоні – були успішними. Я мріяв про олімпійську нагороду, багато працював, наполегливо йшов до цієї мети і моя мрія здійснилася», - поділився своїми спогадами з прес-службою НОК Ігор Радівілов.
 
«В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх. Звичайно, це буде вкрай непросто. Конкуренція неймовірна. Близько 70 найкращих гімнастів світу змагатимуться за найвищі місця. Відчуваю, що знаходжусь у гарній формі. Максимально ефективно використаємо ці дні для адаптації та тренувань безпосередньо на олімпійській арені. Позитивний досвід виступів на ній, до речі, у нас вже є. В квітні тут ми успішно подолали олімпійську кваліфікацію і здобули командну ліцензію.  Вірю, що все буде добре і зараз», - відзначив наш гімнаст. 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.