ЧУ. Донбасс громит Белый Барс

«Компаньон» берет реванш у «Рапида»

1616
0
В національному чемпіонаті знову змінився лідер. Після кількатижневого лідерства «Дженералз» першу сходинку турнірної таблиці знову обійняв донецький «Донбас».

Команда Анатолія Степанищева прогнозовано здобула перемогу і в повторному матчі проти «Білого Барсу». Цього разу гості не дозволили чорно-білим навіть вразити свої ворота, а голкіпер донеччан Євгеній Напненко записав на свій рахунок результативну передачу – першу для воротарів у нинішньому чемпіонаті.

«Білий Барс» – «Донбас» – 0:12 (0:5; 0:4; 0:3)

21 листопада 2015 року, 13:00. Арена «Білий Барс», 350 глядачів

Судді: М. Урда, В. Качан, А. Перетятько

Білий Барс: Краснопольський (С. Люльчук, 9:18). Д. Гриценко, Ліщінер, Сологуб, Д. Хонін, Фроленко, Сухонос. Генералов, Денискін, Козієнко, Лесніков, О. Люльчук, Мкртчан, Найдьонов, Омельченко, Рубан, Ружніков, Шевченко.

Донбас: Напненко (Дьяченко, 30:19). Ігнатенко, Григор’єв, Оксененко, Петрухно, Таран, Толстушко, Скрипець. Бабинець – Буценко – Захаров, Кочетков – Варламов – Докшин, Чердак – Кузьмік – Нікіфоров, Свіщев – Ромащенко – Куцевич.

Голи: 0:1. Варламов (Кочетков, Докшин, 1:44), 0:2. Нікіфоров (Куцевич, Скрипець, 7:03 – більш.), 0:3. Захаров (Бабинець, 8:58), 0:4. Чердак (Кузьмік, Петрухно, 12:48), 0:5. Захаров (Напненко, 18:58), 0:6. Докшин (Кочетков, Варламов, 30:09), 0:7. Чердак (Кузьмік, Петрухно, 31:52 – додатковий гравець), 0:8. Куцевич (Оксененко, 34:17), 0:9. Скрипець (Ромащенко, Нікіфоров, 35:25), 0:10. Захаров (Бабинець, Толстушко, 41:14), 0:11. Буценко (Бабинець, Захаров, 46:08), 0:12. Таран (Кочетков, Докшин, 56:57).

Штраф: 12 – 16

Київський «Рапід» знову не зміг двічі переграти «Компаньйон». Після переконливої вчорашньої перемоги підопічні Олега Ісламова поступилися команді Олександра Сеуканда у повторній зустрічі.

Хоча на початку гри ніщо не віщувало проблем «зеленим»: після першого періоду команда вигравала 2:0. Проблеми у гостей почалися у середині другої 20-хвилинки. Господарі відіграли одну шайбу у другому періоді, а в третьому перевернули все з ніг на голову, вирвавши перемогу наприкінці зустрічі. При цьому «Компаньйон» покарав «Рапід» за грубий фол у виконанні Дмитра Коржилецького, який вдарив опонента головою.

«Компаньйон» – «Рапід» – 4:3 (0:2; 1:0; 3:1)

21 листопада 2015 року, 13:45. «Льодова арена», 125 глядачів

Судді: О. Говорун, О. Сабада, С. Хараберюш

Компаньйон: Петленко. Савицький, Узаков, Козачук, Жариков, Горлушко, Артем’єв. Чорний, Волков, Михайлов, Янович, Резніченко, Боронило, Храмков, Шиманський, Кобизєв, Шах, Орлов, Крикун, Трохимчук, Швачка.

Рапід: Александров. І. Романенко – Савчук, Курпич, Ровінець, Порупа, Маслов, Журавель, Вл. Андрєєв. Єловіков – Геращенко – Мадера, Вербенко, Бобков, Ісламов, Єфімов, Шапіро, Коржилецький, М. Дворник, Черніченко, Чобанян.

Голи: 0:1. Вербенко (Шапіро, Бобков, 3:36), 0:2. Коржилецький (Єфімов, 4:11), 1:2. Волков (Козачук, 27:06), 2:2. Орлов (41:36 – більш.), 2:3. Вербенко (Бобков, Мадера, 41:58), 3:3. Волков (Боронило, 52:37), 4:3. Горлушко (Михайлов, 58:40 – більш.).

Штраф: 4 – 35