| Обновлено 20 июля 2015, 10:00
2319
0

Малыхин - вице-чемпион мира в прыжках с шестом

Украинский спортсмен завоевал серебряную медаль на чемпионате мира среди юниоров

2319
0
У Калі завершився юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. У заключний день змагань Владислав Малихін виграв срібну медаль зі стрибків з жердиною.

Малихін показав однаковий результат зі шведом Армандом Дуплантісом. Їх 5,30 м стали рекордом юнацьких чемпіонатів світу. Однак якщо швед подолав цю висоту з першої спроби, то українцеві для цього знадобилося дві. Лише за цим показником у Владислава срібна, а не золота медаль.

Варто також відзначити, що у Калі Малихін чотири рази бив особистий рекорд.

З особистим рекордом з Колумбії повертається й Анастасія Бризгіна. До юнацького чемпіонату світу її найкращим показником були 24,01 с, а зараз в її активі 23,84 с і шосте місце найпрестижнішого турніру року в цій віковій категорії. Перемогла з найкращим світовим досягнення в історії американка Кендейс Гілл (22,43 с).

У медальній таблиці українці з однією золотою нагородою, трьома срібними і однією бронзовою посіли 11-те місце.