1067
0

Украинки добыли три медали на чемпионате Европы по пятиборью

В копилку нашей сборной попали два «серебра» и одна «бронза»

На першості континенту з сучасного п’ятиборства, що триває у польському місті Джонков, скарбничка збірної України поповнилася трьома нагородами.

В особистій першості віце-чемпіонкою континенту стала Ганна Буряк – 5416 очок, а «бронзу» виборола 19-річна Анастасія Спас – 5384.

Ганна найкраще продемонструвала себе в комбайні, показавши в останньому виді змагань другий час. Чемпіонці та бронзовій призерці І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 Анастасії вдалася перша частина програми – фехтування (3-й результат) та плавання (5-й час).

Жіноча команда у складі Вікторії Терещук, Ганни Буряк та Ірини Хохлової посіла друге місце – 15600.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменок та тренерів з успішним стартом і побажав на кожних змаганнях підтверджувати свою високу майстерність.