Кубок України. День другий. Національний рекорд Касьянова

У Запоріжжі скінчився Кубок України з легкої атлетики і Кубок України з легкоатлетичних багатоборств

Пройшовши перший день чоловічого зимового семиборства з рівними і високими результатами, Олексій Касьянов закінчив змагання на Кубку України новим національним рекордом. Срібний призер минулорічного чемпіонату Європи в закритих приміщеннях покращив своє ж попереднє досягнення, показане в Турині 8 березня 2009 року, на 49 очок. Відтепер рекорд України в закритих приміщеннях в чоловічому семиборстві становить 6254 очки. Плюс до всього показник запоріжанина є найкращим результатом зимовго сезону 2010 року в Європі. За видами Касьянов показав наступні результати: (60 м - 6.85сек - 936 очок; довжина - 8 м 04 см - 1071 очко; ядро - 15 м 15 см - 799 очок; висота - 2м05см - 850 очок; 60м з бар'єрами - 8.18 с - 937 очок; жердина - 4 м 70 см - 819 очок; 1000 метрів - 2:42.88 - 842 очки). Свої особисті рекорди для закритих приміщень Олексій встановив в секторі для стрибків у довжину, штовхання ядра та стрибків з жердиною.

Жіночі стрибки у висоту на Кубку України закінчилися перемогою миколаївської атлетки Олени Демидової з результатом 1 м 89 см. Такий самий показник і у срібного призера - бердичівчанки Наталі Гапчук, котра поступилася суперниці за спробами на вирішальній висоті. 189см Олена подолала з першої спроби, а Наталя - з другої.

Переможцем Кубку України зі стрибків у висоту серед чоловіків став Антон Саєвич, котрий встановив свій особистий рекорд. 22-річний атлет з Житомирщини подолав планку на висоті 2 м 28 см. Срібний та бронзовий призери турніру львів'янин Віктор Шаповал та запоріжанин Андрій Рубель відповідно закінчили змагання з результатом 2 м 23 см.

В секторі для стрибків потрійним серед чоловіків домінував Олександр Сєргєєв - 16 м 60 см. Жіночий потрійний стрибок виграла харків'янка Лілія Кулик - 13 м 70 см. Трьома сантиметрами поступилася їй вінничанка марина Самборська.

Ольга Завгородня фінішувала першою на дистанції 800 метрів серед жінок - 2:08.56. Переможний результат Максима Жудіна на такій же дистанції серед чоловіків - 1:52.21.

Фіналістка минулого чемпіонату світу в закритих приміщеннях Антоніна Єфремова стала переможницею Кубку України з бігу на 400 метрів серед жінок - 53.72 с. Найкращий результат з бігу на 2 кола серед чоловіків у Романа Головащенка - 49.18.

Вісімнадцятирічна Юлія Кутах перемогла на дистанції 3000 метрів 9:43.05. Микола Лабовський фінішував першим на цій дистанції серед чоловіків - 8:13.79.