Україна обіграла Данію на чемпіонаті Європи U-16

Підопічні Віталія Чернія поборяться за 9-те місце

17 серпня кадетська чоловіча збірна України обіграла однолітків з Данії на чемпіонаті Європи U-16, що триває у Сараєво.
Ключовою у цьому матчі стала друга чверть, яку підопічні Віталія Чернія виграли 29:18. Протягом двох останніх хвилин забивали тільки жовто-сині. Вони провели ударний відрізок 9:0, перетворивши рахунок 33:37 на 33:46 на свою користь. Таким чином на перерву підопічні Віталія Чернія пішли за переваги +13, отримавши значний позитивний імпульс. Зросли і самооцінка, і віра у власні сили.
Поперерві данці стримували атаки українців, та й самі не відсиджувалися у захисті, але скоротити відставання змогли тільки до -9. У підсумку 76:67 - перемога збірної України.
Найрезультативнішим у складі переможців став Олксандр Ковляр - 27 очок. В активі Влада Мустяться дабл-дабл - 10оч+11пб.
18 серпня Україна побореться за 9-те місце зі збірною Бельгії.
Данія - Україна 67:76 (15:17, 18:29, 16:13, 18:17)
Україна: Ковляр 27оч+3пб+2рп, Івашов 12оч+2пб+1рп, Тиртишник 11оч+1пб, Мустятся 10оч+11пб, Мелашич 4оч+7пб, Лесик 4оч+5пб+1рп, Горобченко 2оч+5пб+2рп, Коваль 2оч+3пб+1рп, Литвинов 2оч+2пб, Соловей 2оч+2рп.
Виталий Петровский Источник: Федерация баскетбола Украины