Перша бронза світової першості у 2008 р.

В Австраліїї завершився чемпіонат світу з вітрильного спорту

Вчора в австралійському Мельбурні завершився чемпіонат світу з вітрильного спорту у класі яхт «49er», де українці Родіон Лука та Георгій Леончук посіли 3 місце.

Першу сходинку зайняли господарі світової першості, другу - яхтсмени з Великобританії.

Вирішальний старт ознаменувався прикрим випадком, де яхта наших спортсменів перевернулася, але хлопцям вдалося вибороти бронзові нагороди.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменів та їх тренерів з першими нагородами у цьому році й побажав прихильності фортуни та попутного вітру під час олімпійських стартів у Пекіні.

Нагадаємо, що срібні призери Олімпійських ігор в Афінах вже мають в своєму активі олімпійські ліцензії на Ігри-2008.