3х3: Україна стала бронзовим призером чемпіонату Європи

В «бронзовому» фіналі українці перемогли Сербію

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла в овертаймі команду Сербії в матчі за бронзові медалі чемпіонату Європи - 20:18.

Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу одразу взялися розхитувати захист українців. Однак наші хлопці не дозволяли сербам зайвого. Після трьох стартових хвилин серби мали два очка переваги - 6:4.

Після половини гри чинні чемпіони світу зберігали мінімальну перевагу - 8:7.

За дві хвилини до кінця основного ігрового часу Україна вже мала двоочкову перевагу - 14:12. Втім Міятович одразу відіграв її зі штрафних.

На останній хвилинні обмін двоочковими кидками зафіксував рівний рахунок - 18:18. За 11 секунд до сирени рахунок не змінився.

А в другому за день овертаймі Тимофеєнко дальнім влучанням приніс Україні перемогу та бронзові медалі чемпіонату Європи.