Юнацька збірна України 3х3 поступилася Словенії у чвертьфіналі ЧС

Українські юнаки ввійшли до вісімки кращих команд турніру

Юнацька збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Словенії у чвертьфіналі чемпіонату світу - 18:20.
Поєдинок розпочався перестрілкою з-за дуги. Словенці таким чином одразу відповіли на перше влучання українців. Суперники захопили мінімальну перевагу, яка зберігалася після перших двох хвилин гри - 6:5.
Після половини матчу словенці залишалися попереду - 9:8. Кілька успішних наступних атак зміцнили лідерство суперника - 15:8. За три хвилини до кінця Дейна та Мисковець скоротили відставання - 11:15.
За хвилину до сирени українці все ще відставали на 3 очки - 14:17. За 10 секунд Шорсткий данком скоротив відставання до 1 очка. Словенці влучили один штрафний з двох. На останній секунді Дейна двоочковим перевів гру в овертайм - 18:18.
Після поновлення гри словенці розіграли комбінацію, яку завершили переможним влучанням з-за дуги.
На цьому для нашої команди виступи на чемпіонаті світу завершилися. Українські юнаки ввійшли в топ-8 світу в баскетболі 3х3.