Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені

У дівчат вдало виступили Ілона Заскалько та Анна Пилявець

Основним легкоатлетичним турніром минулого вік-енду став Кубок Європи зі спортивної ходьби. Але успіхи Україні приніс не лише він.

Гліб Піскунов встановив національний юніорський рекорд з метання молота у Галле, а Аліна Шух побила два особисті рекорди у Таллінні - з метання списа і штовхання ядра.

20 травня міжнародний легкоатлетичний турнір також приймав Тюбінген. Анастасія Бризгіна фінішувала там третьою з бігу на 200 метрів (23,85 с), а Анастасія Ткачук була 12-ю з бігу на 1500 метрів (4.17,24 хв).

Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені (2,11 м). У змаганнях серед дівчат українки оформили переможний дубль: Ілона Заскалько перемогла (1,79 м), а Анна Пилявець була другою (1,73 м).

21 травня у Кавасакі Ганна Гацько-Федусова була сьомою з метання списа (57,27 м).

Михаил Шаповалов Источник: Федерация легкой атлетики Украины