Українки – у четвірці найсильніших команд чемпіонату Європи

Українки ввійшли до четвірки найсильніших команд чемпіонату Європи з кросу

11 грудня у Чіа (Італія) відбувся чемпіонат Європи з кросу. Найкращий виступ серед атлетів української збірної був на рахунку жінок (U-23). У командному заліку вони посіли четверте місце, а в індивідуальному Вікторія Калюжна фінішувала восьмою.
За жіночу команду України U-23, крім Калюжної, виступали Валерія Зіненко, Наталія Стребкова і Марина Немченко. Дівчата долали дистанцію 6000 метрів. Результат Вікторії Калюжної - 19.54 хв.
Чоловіча збірна України у складі Василя Коваля, Дмитра Лашина, Дмитра Сірука, Івана Стребкова і Романа Романенка стала сьомою у командному заліку. Вісімку найсильніших замкнули українці у віковій категорії U23 (Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник, В'ячеслав Антонюк і Сергій Шевченко).
Збірна України повертається 13 грудня, о 00:20, рейсом KL 1387 з Амстердама (термінал D аеропорту «Бориспіль»).