Украинцы удачно выступили на соревнованиях в Словакии

Матвийчук, Оксенюк, Верецкий и Килярская не имели равных на турнире в Бардееве

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині і Нідерландах.

Валентина Кілярська й Олександр Матвійчук на дводенних змаганнях по шосе у Бардейові перемагали по два рази. Матвійчук спочатку не мав рівних на дистанції 9,7 км (29.21 хв), де третім фінішував ще один наш співвітчизник Сергій Оксенюк (29.51 хв).

Наступного дня українським уже був увесь п'єдестал. Матвійчук виграв виграв 6 км (18.04 хв), десятьма секундами поступився Павло Верецький, а Оксенюк замкнув трійку призерів з результатом 18.26 хв.

Кілярська пробігла обидві дистанції найшвидше серед жінок - за 37.02 хв і 22.49 хв відповідно. При цьому двічі другою стала Оксана Оксенюк (37.39 хв і 23.05 хв відповідно). А на дистанції 9,7 км третьою була ще одна українка, Наталія Якимович (40.40 хв).

Дмитро Лашин замкнув вісімку найсильніших на міжнародних змаганнях з кросу у Тільбурзі. Дистанцію 10 км він подолав за 30.12 хв. Юлія Шматенко бігла 8 км і була 20-ю (28.57 хв).

11 грудня Чіа (Італія) прийматиме чемпіонат Європи з кросу, участь у якому братимуть Валентина Кілярська, Юлія Шматенко і Дмитро Лашин. Усього до складу української команди ввійшли 25 атлетів.

Михаил Шаповалов Источник: Федерация легкой атлетики Украины