Украинка выиграла полумарафон в Мартинике

Дарья Михайлова одержала победу в Semi Marathon International de Fort de France

Українка Дар'я Михайлова перемогла на міжнародному півмарафоні Semi Marathon International de Fort de France. Змагання 27 листопада відбулися на острові Мартиніка.
Дистанцію 21,097 км Михайлова подолала за 1:20.03 год. Француженку Аделін Рош, яка фінішувала другою, вона випередила на 1.22 хв.
У листопаді Михайлова була другою на міжнародних змаганнях у Морле з особистим рекордом з бігу на 10 км і виграла міжнародні змагання з кросу у Ренні.
Олеся Дідоводюк фінішувала третьою на міжнародних змаганнях з кросу Cross International Hubert Andre (27 листопада, Кармо, Франція).
Дідоводюк пробігла 3810 метрів за 13.11 хв. Переможницею стала Кенза Дамані-Тіфахі з Алжиру (12.42 хв).
Ігор Саханда показав найкращий результат серед українців на чемпіонаті світу з бігу на 100 км. Змагання відбувалися 27 листопада у Лос-Алькасаресі (Іспанія).
Саханда став єдиним зі складу української збірної, кому вдалося подолати всю дистанцію. З результатом 7:52.47 год він 60-й. Євген Глива, Олександр Головницький і Павло Степаненко зійшли після 70-го кілометру.