Украинки стали третьими на турнире по спортивной ходьбе

Сборная Украины по спортивной ходьбе завоевала награды в Чехии

Жіноча збірна України у складі Галини Яковчук, Марії Філюк й Олександри Оляновської посіла третє місце на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби. Турнір входить до серії European Athletics Race Walking Permit Meeting і відбувався 9 квітня у чеському місті Подебради.
Найшвидше з українок дистанцію 20 км подолала Галина Яковчук. З результатом 1:34.31 год вона фінішувала сьомою. Марія Філюк стала дев'ятою (1:36.41), а Олександра Оляновська - 13-ю (1:40.44).
Чоловіча збірна України у складі Олександра Венгловського, Сергія Світличного і Дмитра Собчука була восьмою. Атлети також долали 20 км.
У віковій категорії U20 спортсмени змагалися зі спортивної ходьби на 10 км. Команда у складі Ксенії Бєлової, Оксани Кулагіної і Вікторії Пчелінцевої стала п'ятою. Наші юніори - Олег Свистун, Дмитро Гарник і Віткор Кононенко - посіли восьме місце.