Донбасс в шаге от победы в чемпионате

Дончанне обыграли Генералов и добыли третью победу в серии

У Києві відбувся третій поєдинок фінальної серії національного чемпіонату з хокею.
Перед третім поєдинком серії Анатолій Степанищев вирішив внести певні корективи у склад ігрових ланок. Так наставник донеччан розбив пару Карп - Горбань, Віктор Шахворостов був переведений до ланки Сергія Варламова, а четверту ланку сформували Володимир Чердак, Руслан Ромащенко та Владислав Куцевич.
Перший період пройшов у звичній, як для плей-офф, «генералівській» манері. Обидві команди основну частину ігрового часу провели у боротьбі або в центрі майданчика, або по його кутах. Закинуті шайби глядачі побачили лише у другій 20-хвилинці. Команди обмінялися уколами під час гри в нерівних складах. Всеволод Толстушко продемонстрував міць свого кидка від синьої лінії, а Ігор Шаманський вкотре виявився найрозторопнішим на п'ятаку перед воротами Царегородцева.
Розв'язка у матчі сталася в середині третього періоду. Олександр Караульщук втратив реальну нагоду для взяття воріт, а атака донеччан у відповідь призвела до взяття воріт.
Після цього у господарів не було жодного шансу на взяття воріт. Більше того, наприкінці зустрічі Вадим Шахрайчук навіть не отримав змоги взяти тайм-аут чи зняти голкіпера.
Завдяки цій перемозі «Донбас» впритул наблизився до перемоги в чемпіонаті. В наступних чотирьох матчах серії донеччанам необхідно здобути лише одну перемогу.
«Дженералз» - «Донбас» - 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)
30 березня 2016 року, 20:00. Палац спорту
Судді: А. Гладченко, О. Горбатюк, А. Перетятько, А. Корепанов
Дженералз: Е. Захарченко. Толкунов - Афанасьєв, Побєдоносцев - Шпак, Татаренко - Боєвих, Мельников - Скрипець. Секірко - Гніденко - Караульщук, І. Савченко - Шаманський - Слюсар, Безуглий - Вал. Алексюк - Тимченко, Кіча - Коляда - І. Дворник.
Донбас: Царегородцев. Карп - Толстушко, Горбань - Катрич, Петрухно - Вол. Алексюк, Таран. Кочетков - Докшин - Журун, Захаров - Варламов - Шахворостов, Бабинець - Буценко - Нікіфоров, Чердак - Ромащенко - Куцевич.
Голи: 0:1. Толстушко (Кочетков, Журун, 26:53 - більш.), 1:1. Шаманський (Слюсар, Толкунов, 30:25 - більш.), 1:2. Журун (Кочетков, Карп, 46:57)
Рахунок серії: 0:3