Юношеская сборная Украины минимально обыграла Польшу

Команда Цыткина продолжает выступление на турнире в Латвии

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 18 років провела другий поєдинок на традиційному міжнародному турнірі «Кубок Федерації футболу Латвії», який цими днями триває у Ризі. У матчі другого туру підопічні Володимира Циткіна перемогли своїх польських однолітків.

Обидві команди підходили до звітного матчу, маючи у своєму активі нічиї у стартових поєдинках турніру: «синьо-жовті» розійшлися миром з господарями (2:2), а юнацький склад «кадри» поділив очки із норвежцями. Тож чергова втрата залікових балів суттєво погіршувала шанси кожної зі збірних на перемогу у турнірі.

Наставники обох команд провели ряд замін у порівнянні з першими матчами, а перший тайм звітного поєдинку минув без забитих м'ячів. Та все ж українці, котрі протягом зустрічі діяли гостріше так активніше, зуміли дотиснути суперника: на 82-й хвилині капітулювати кіпера польської збірної змусив Олег Кожушко. Тож, 1:0 - перемога команди Володимира Циткіна.

Свій заключний поєдинок у на «Кубку Федерації футболу Латвії» юнацька збірна України проведе у вівторок, 29 березня. Суперником «синьо-жовтих» стане команда Норвегії.