ЧУ. Кременчуг обыграл Дженералз

Генералы уступили в серии буллитов

У вирішальному поєдинку за друге місце зустрілися хокейний клуб «Кременчук» та «Дженералз».
Господарів влаштовувала виключно перемога в основний час гри. Тому майже за хвилину до завершення третього періоду за нічийного рахунку Дмитро Підгурський зважився на зняття голкіпера. Проте шансів відзначитися в ендшпілі було більше у гостей. Перед самою сиреною за Михайла Шевчука навіть зіграла стійка воріт.
Тож за підсумками основного часу гри кияни забронювали за собою другу сходинку за підсумками першого етапу та перевагу власного майданчика в матчах ½ фіналу плей-офф. Овертайм за такої турнірної ситуації перетворився на порожню формальність. Команди не форсували подій протягом додаткової 5-хвилинки, а у серії булітів на радість місцевої публіки вправнішими виявилися «помаранчево-білі».
Наступний поєдинок між командами відбудеться 15 березня у столиці. Саме тоді й розпочнеться другий етап чемпіонату.
ХК «Кременчук» - «Дженералз» - 4:3 Б (1:2; 2:0; 0:1; 0:0; 1:0)
12 березня 2016 року, 16:00. Арена «Айсберг», 400 глядачів
Судді: М. Урда, А. Корепанов, О. Серебряков
Кременчук: Шевчук (крім 59:04 - 60:00). В. Романенко - Ден. Ісаєнко, Сірченко - Жовнір, Андрейків - Дегтярьов, Акимов - Варивода. Луговий - Т. Гриценко - Петранговський, Підгурський - Чернишенко - Янішевський, Коренчук - Карпенко - Лисак, Мікулко - Костюк - Бойков.
Дженералз: Селіверстов. Афанасьєв - Толкунов, Побєдоносцев - Шпак, Мельников - Боєвих, Д. Хонін - Скрипець. Кіча - Гніденко - Караульщук, І. Савченко - Шаманський - Слюсар, Безуглий - Вал. Алексюк - Тимченко, І. Дворник - Коляда - А. Дворник.
Голи: 0:1. Кіча (Гніденко, 9:38), 1:1. Підгурський (Янішевський, 10:47 - більш.), 1:2. Побєдоносцев (Гніденко, Толкунов, 12:59 - більш.), 2:2. Коренчук (Лисак, Андрейків, 25:23 - більш.), 3:2. Т. Гриценко (Петранговський, Ден. Ісаєнко, 26:05), 3:3. Афанасьєв (Скрипець, Секірко, 51:20), 4:3. Підгурський (вирішальний кидок)
Серія кидків для визначення переможця гри: 1:0. Підгурський. 1:0. І. Савченко (воротар), 1:0. Коренчук (воротар), 1:0. Кіча (воротар), 2:0. Т. Гриценко