Дженералз одержал волевую победу над Белым Барсом

Клубу из Белой Церкви удалось выиграть первый период у киевлян

В заключному матчі чотирнадцятого туру столичний клуб «Дженералз» здобув вольову перемогу над білоцерківським «Білим Барсом».
Гості здорово провели першу 20-хвилинку, що знайшло своє відображення на табло. Переломним моментом у грі стала шайба Олександра Побєдоносцева на 11-й секунді другого періоду. Гості не скоро відійшли від шоку, чим скористалися підопічні Вадима Шахрайчука. За комфортного рахунку кияни грамотно довели матч до перемоги.
«Дженералз» - «Білий Барс» - 6:1 (0:1; 3:0; 3:0)
16 січня 2016 року, 19:00. СК «АТЕК», 180 глядачів
Судді: А. Сєврук, С. Хараберюш, В. Мельничук
Дженералз: Селіверстов. Татаренко - Побєдоносцев, Афанасьєв - Скрипець, Шпак - Боєвих. Кіча - Караульщук - Тимченко, І. Савченко - Шаманський - Слюсар, Безуглий - Вал. Алексюк - Коляда, Мельников - Секірко - А. Дворник
Білий Барс: С. Люльчук. Сухонос - Стоцький, Ганопольський - Д. Гриценко, О. Люльчук - Праведний. Шевченко - Разумов - Лесніков, Найдьонов - Ружніков - Денискін, Рубан - Генералов - Мкртчян.
Голи: 0:1. Рубан (О. Люльчук, Генералов, 15:57), 1:1. Побєдоносцев (Шаманський, Слюсар, 20:11 - більш.), 2:1. Тимченко (Вал. Алексюк, 23:27), 3:1. І. Савченко (Скрипець, Слюсар, 31:27), 4:1. Безуглий (Тимченко, Вал. Алексюк, 40:34), 5:1. Секірко (Караульщук, 50:04), 6:1. Безуглий (Татаренко, Побєдоносцев, 54:41 - додатковий гравець)
Штраф: 16 - 8