ЧУ. Кременчуг одержал победу в Харькове

Харьковчане уступают в домашнем матче

Хокейний клуб «Кременчук», схоже, добре засвоїв урок плей-офф попереднього сезону. Цього разу команда Дмитра Підгурського серйозно налаштувалася на харківський «Витязь» і досить впевнено переграла команду Віталія Литвиненка.
Єдиним неприємним моментом для гостей стала кінцівка другого періоду, коли харків'яни з 0:3 зробили рахунок 2:3 й мали кілька нагод для того, аби зрівняти результат на табло.
Втім «Витязю» не пощастило, а в заключному періоді більш швидкі кременчужани ще дві розписалися у воротах Олександра Харитонова.
Завдяки цій перемозі ХК «Кременчук» відірвався «Витязя» у турнірній таблиці і скоротив дистанцію до лідерів чемпіонату.
«Витязь» - ХК «Кременчук» - 2:5 (0:2; 2:1; 0:2)
23 жовтня 2015 року, 20:00. «Айс-Холл»
Судді: А. Гладченко, В. Торяник, А. Бакуменко, А. Ходячих
Витязь: Харитонов. Кривда, Матвієнко, Панасенко, Пантелеймонов, Пономар, Попов, Д. Савченко. Богатирьов, Кобіков, Лазаренко, Максименко, Муртіщев, Панченко, Посєвін, Сальніков, Щербань, Янченко.
Кременчук: Шевчук. В. Романенко - Акимов, Сірченко - Дегтярьов, Варивода - Жовнір, Качмар - Муль. Коренчук - Карпенко - Лисак, Луговий - Костюк - Бойков, Підгурський - Чернишенко - Янішевський, Комарніцкіс - Т. Гриценко - Петранговський.
Голи: 0:1. Дегтярьов (Лисак, Карпенко, 3:18), 0:2. Підгурський (Петранговський, 9:40 - більш.), 0:3. Коренчук (В. Романенко, Акимов, 23:24), 1:3. Кривда (31:48 - більш.), 2:3. Сальніков (Янченко, 35:03 - більш.), 2:4. Луговий (Бойков, 47:26), 2:5. Чернишенко (Підгурський, 53:24).