ЧУ. Дженералз побеждает Компаньон

Генералы одержали вторую победу в киевском дерби

Повторний поєдинок київського дербі Вже у першому періоді матчу між «Дженералз» та «Компаньйоном» господарі льоду розставили всі крапки над «і», відвантаживши у ворота Микити Петленка чотири шайби.
Господарі на досягнутому не зупинились і продовжували покращувати свою результативність у другому та третьому періодах. Найрезультативнішим гравцем матчу традиційно став Георгій Кіча. Проте лаври героя з ним цілком може розділити захисник Сергій Афанасьєв, який став автором хет-трику.
Голкіпер киян Едуард Захарченко зробив шатаут у другому матчів поспіль.
«Дженералз» - «Компаньйон» - 13:0 (4:0; 5:0; 4:0)
16 жовтня 2015 року, 19:00. Палац спорту, 450 гляадчів
Судді: М. Урда, А. Кузьмінський, С. Хараберюш
Дженералз: Захарченко. Толкунов - Афанасьєв, Ден. Ісаєнко - Татаренко, Мельников - Васильєв, Вл. Андрєєв. Кіча - Гніденко - Караульщук, І. Савченко - Чорний - Секірко, Безуглий - Алексюк - Слюсар, А. Дворник, Коляда.
Компаньйон: Петленко (Дорош, 40:00). Горлушко - Козачук, Артем'єв - Жариков, Татарин - Узаков. Янович - Крикун - Чорний, Кобизєв - Орлов - Волков, Михайлов - Швачка - Храмков, Трохимчук, Гацанюк.
Голи: 1:0. Кіча (Гніденко, Толкунов, 6:47 - більш.), 2:0. Афанасьєв (Кіча, Гніденко, 9:43), 3:0. Афанасьєв (Караульщук, Кіча, 14:36 - більш.), 4:0. Кіча (Караульщук, Гніденко, 19:39), 5:0. Алексюк (Слюсар, Васильєв, 23:43), 6:0. Афанасьєв (Караульщук, 25:22), 7:0. Караульщук (Гніденко, Афанасьєв, 28:24 - більш.), 8:0. Секірко (Ден. Ісаєнко, І. Савченко, 30:14), 9:0. Коляда (А. Дворник, Вл. Андрєєв, 31:36), 10:0. Гніденко (Кіча, Афанасьєв, 44:29), 11:0. А. Дворник (Коляда, Афанасьєв, 50:46), 12:0. Кіча (Афанасьєв, Караульщук, 51:27), 13:0. Кіча (Караульщук, Гніденко, 54:27)
Штраф: 6 - 12