В Харькове прошла XII легкоатлетическая летняя Универсиада

Спортсмены провели генеральную репетицию накануне старта Всемирной Универсиады

У Харкові відбулися легкоатлетичні змагання у рамках XII літньої Універсіади України.
Для деяких провідних вітчизняних атлетів вони були першим стартом у нинішньому літньому сезоні.
Героїня чемпіонату Європи-2015 у приміщенні Наталія Лупу з Хмельниччини виступала у двох індивідуальних видах. Свою коронну 800-метрівку Наталія виграла (2.05,46), а от на дистанції у двічі коротшій поступилася Вікторії Ткачук з Тернополя - 53,93 проти 53,13.
Харків'янка Наталія Погребняк впевнено виграла і стометрівку (11,29, у забігу - 11,28), і фінал на 200 метрів - 23,04. Ігор Бодров у впертій боротьбі приніс золоту нагороду своєму ХДУФКу у короткому спринті з часом 10,46 секунди, тоді як у найближчих переслідувачів - сумчан Віталія Коржа та Сергія Смелика - результати 10,47 та 10,48 відповідно.
Щільно фінішували також фаворити у бігу на 400 метрів у чоловіків. Євген Гуцол у сумському дербі випередив на дві соті Віталія Бутрима - його переможний час 46,81.
Волинянин Максим Богдан у метанні списа більш ніж на два метри був кращим за найближчих переслідувачів - 79.43. Впевнено почували себе українські майстри стрибків у висоту. Киянка Ірина Геращенко з першої спроби брала усі позначки, а коли на 1.92 стала недосяжною для суперниць, виступи припинила. Так само, як перестав стрибати після доволі скромних для себе 2.20 Андрій Проценко, який у студентських змаганнях представляє Львів. 2 м 20 см підкорилися ще двом висотникам: Андрій Ковальов з Херсону розділив з Проценком перше місце, а житомирянин Віктор Лонський за спробами став третім.
Нагадаємо, що у студентському спорті головним стартом сезону є 28-а літня Всесвітня Універсіада, яка 3-14 липня відбудеться у Кванджу (Республіка Корея).