Сборная Украины WU-17 терпит разгром от команды Австрии

Украинская команда провела второй матч отбора к ЧЕ-2015

Дівоча збірна України WU-17 провела свій другий матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2015, який відбувається в Австрії. Цього разу суперницями нашої команди були господарки - австрійки.
Підопічні Романа Заєва вже на першій хвилині опинилися у ролі наздоганяючих - Хартль у першій же атаці зуміла пробити Аллу Герасимчук. На 21-й хвилині Ковтун змогла відновити статус-кво, а 37-й хвилині зустрічі наші дівчата і взагалі вийшли уперед. Голом відзначилася Полюхович. Перший тайм так і завершився 2:1 на користь українок, і нічого не віщувало розгрому нашої команди у другій 40-хвилинці.
Як і в першій половині гри, австрійки на старті другого тайму знову приголомшили українок забитим м'ячем. Пінтер на 41-й хвилині відзначилася голом, а ще за декілька хвилин вивела свою команду вперед, реалізувавши пенальті. Кінцівку матчу «синьо-жовті» провалили, пропустивши за тринадцять хвилин 3 голи.
Інший матч нашої групи, в якому зустрічалися Чехія та Північна Ірландія завершився перемогою чешок - 2:0
Україна WU-17 - Австрія WU-17 - 2:6
Голи: Ковтун (21), Полюхович (37) - Хартль (1). Пінтер (41, 52, пен., 71), Крумбек (78), Кляйн (80+4)
Україна: Герасимчук - Клепацька (Бура, 75), Команда, Рубан, Полюхович (к), Мушин, Шевчук (Барановська, 79), Яковенко, Чурікова (Татарін, 46), Ковтун, Будаєва
Австрія: Креше - Хартль, Вінройтер, Хамідовіч (к), Соботка (Шауб, 78), Кляйн, Пінтер (Майр, 75), Вассербауер, Кофлер, Майрхофер (Йілмаз, 41), Крумбек