Сборная Украины завершила турнир в Словении без побед

В заключительный день турнира подопечные Фрателло проиграли хозяевам соревнований

Національна збірна України завершила виступ на турнірі Pokal Adecco 2014 в Словенії.
Словенія - Україна 64:51
Збірна України розпочала цей поєдинок у такому складі: Джетер, Гладир, Тимофеєнко, Корнієнко та Натяжко. Коли спливала друга хвилина, рахунок у матчі відкрив Максим Корнієнко - 0:3. Словенці на власному майданчику помітно більше нервували, ніж наші баскетболісти. Щоб вразити кошик суперників, господарям турніру знадобилося три з половиною хвилини - лік їхнім очкам відкрив Муріч з лінії штрафних - 2:3. Коли було зіграно першу половину стартової десятихвилинки, українці вдруге вразили кошик суперників - відзначився Олександр Липовий - 2:5. Та в другі 5 хвилин першої чверті словенці були влучнішими - прохід Зорана Драгіча і 3-очковий Препеліча і господарі майданчику вперше повели в рахунку в цьому матчі. В цей час головний тренер збірної України Майк Фрателло випустив на майданчик Зайцева, Завадського, Липового, Пустозвонова та Мішулу. В ці 5 хвилин команди зіграли 13:3, тож словенці пішли на першу перерву з відчутним (якщо згадувати початок матчу) лідерством - 15:8.
Другу десятихвилинку наша команда розпочала тією ж п'ятіркою, що завершувала першу чверть - Зайцев, Завадський, Липовий, Пустозвонов та Мішула. Як і попередній період гри, цей розпочався з влучного 3-очкового гравця української збірної, цього разу з-за дуги відзначився Завадський - 15:11. Після чого двічі влучно здалеку вистрілив Препеліч - 21:12. Майк Фрателло повернув до гри Джетера і Тимофеєнка, а також замінив Завадського на Пустового. Чотири поспіль очки Тимофеєнка трохи скоротили відставання нашої команди - 21:16. Утім, уже через 10 секунд Клобучар забив нам два з фолом, а за пів хвилин він же влучив здалеку. Вдалий відтинок провів Артем Пустовий, котрий здобув 6 очок поспіль - 27:23. Українці виграли другу чверть і пішли на велику перерву на відстані одного дальнього влучання - 29:26. Гравці обох команд нині перебувають під навантаженням, звідси й не характерний відсоток влучань з гри після першої половини матчу - 29% у Словенії та 23% у України.
Через півтори хвилини після поновлення гри наша збірна була вже попереду - 29:30 - завдяки влучанням Тимофеєнка і Натяжка (разом з ними другу половину гри розпочали Джетер, Гладир і Корнієнко). За півтори хвилини Сергій Гладир отримав технічний фол, а Балажич здобув чотири очки в одній атаці - 33:30. На восьмій хвилині третьої чверті наші суперники двічі влучно кинули з-за дуги - 43:36 перед четвертою десятихвилинкою, яку Україна розпочала в такому складі: Мішула, Липовий, Пустозвонов, Зайцев і Пустовий. П'ять поспіль очок набрав нестримний сьогодні Препеліч, зробивши перевагу збірної Словенії двозначною. Головний тренер української команди випустив на майданчик Джетера і Гладиря, втім, Сергій одразу отримав п'ятий фол, Зоран Драгіч реалізував два з фолом. У середині четвертої чверті Майк Фрателло випустив на майданчик одночасно Пустового та Завадського, компанію їм складали Лукашов, Липовий і Пустозвонов. Матч завершився з рахунком 64:51 на користь збірної Словенії. Сьогодні збірна України грала без Глєбова, Артамонова, Забірченка, Стефанишина, Боломбоя та Кравцова.
З 28 до 31 липня хлопці тренуватимуться на головній арені столичного Палацу спорту, після чого вирушать на збір до Литви.