Волынь завершила сбор в Турции ничьей

Луцкая команда провела спарринг с командой из Южной Кореи

Луцька «Волинь» зіграла останній матч на НТЗ у Белеку. Вперше у своїй історії лучани зіграли контрольну гру на зборах із південнокорейською командою. «Сувон Самсунг Блюувінгз» із південнокорейського міста Сувон. Ця команда - чотириразовий чемпіон тамтешньої елітної ліги - Кей-Ліги (1998, 1999, 2004, 2008) і дворазовий переможець азійської Ліги чемпіонів. Крім того, «сині крила» колись вигравали й Пан-Тихоокеанський чемпіонат.
Поєдинок розпочався із хвилини мовчання на знак пам`яті загиблих під час народного повстання в Україні.
Основні події в матчі розгорталися у першому таймі. Лучани першими пропустили - на 19 хвилині корейцям вдався дуже сильний та точний постріл із 24 метрів - 1:0. «Волинь» зрівняла дуже швидко і зусиллями Скоби та Бікфалві. Ігор побив по воротам, а Ерік підправив м'яча - 1:1.
Загалом перевагою в матчі володіли «хрестоносці», у яких не реалізували свої моменти Матей, Козьбан, Чорномаз, Мемешев та Масло.
Склад «Волині»: Неділько - Сімінін, Приндета (Шабанов, 46), Шершун (Масло, 84), Нємчанінов (Шіш, 46) - Парцванія (Рогач, 30), Скоба (Гошкодеря, 70), Бабатунде (Рамон, 60, Задерецький, 74), Бікфалві (Кінаш, 46, Чорномаз, 62), Матей (Мемешев, 46) - Козьбан (Літвіненко, 60).
Гол: Бікфалві, 29
Це була остання контрольна гра лучан у Туреччині. Завтра по обіді команда вирушить до України.