Студенческая сборная Украины уступила Великобритании в 1/4

Украинцы сыграют за 5-8 места на Универсиаде

У п'ятницю, 12 липня, студентська збірна України зіграла свій останній матч на Всесвітній Універсіаді-2013, що проходить в Казані. В чвертьфіналі турніру нашій команді протистояла збірна Великобританії і все вирішив єдиний гол, забитий на першій хвилині матчу у ворота збірної України.

Перша ж атака команди з Туманного Альбіону призвела до пенальті у наші ворота: це Ігор Курило порушив правила у своєму штрафному майданчику. Гевін Малін чітко виконав вирок судді − 1:0 на користь Великобританії. Надалі обидві команди мали велику кількість моментів для взяття воріт, але глядачі голів більше не побачили.

Таким чином українська збірна зіграє у матчі за 5-8 місця, а в півфінал виходить збірна Великобританії.