Мария Ремень завоевала серебро на чемпионате Европы

В беге на 60 метров украинская спортсменка уступила сопернице всего несколько тысячных долей секунды

Вечірня програма заключного дня зимового чемпіонату Європи з легкої атлетики у Гетеборзі почалася півфіналами з бігу на 60 метрів. Українка Марія Рємєнь свій забіг виграла з особистим рекордом (7,10 с) і вийшла до фіналу.

Фінал у цій дисципліні видався драматичним. Марія Рємєнь і болгарка Тезджан Наімова перетнули фінішну лінію з однаковим часом - 7,10 с, але тисячні долі секунди були на боці болгарки. Третьою фінішувала Міріам Сумаре з Франції (7,11 с).

Тож на чемпіонаті Європи наша легкоатлетична збірна здобула 4 медалі (2-1-1) і посіла 4 загальнокомандне місце. Лідерами з 14 нагородами (4-7-3) стали росіяни.