Украина берет золото в женской сабле на Кубке мира в Лондоне

Ольга Харлан завоевала бронзовую медаль в индивидуальном зачете

На Кубку світу в Лондоні, де відбулися змагання з жіночої шаблі, наші спортсменки здобули дві нагороди - бронзову й золоту.

Спочатку в індивідуальному раунді на п'єдестал пошани піднялася наша найтитулованіша фехтувальниця - Ольга Харлан. Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 й бронзова медалістка Лондона-2012 в першому колі легко здолала опір німкені Давіни Хірзманн - 15:3. Не змогла нав'язати боротьбу українці і Севіл Бунятова з Азербайджану - 15:5. За тим же сценарієм розвивався двобій і з китаянкою Лі Фей - 15:6. В 1/8 фіналу Ольга перемогла італійку Гіою Марзокку - 15:11.
А от за вихід у фінал поступилася всього одним уколом Ірені Веччі з Італії, яка й стала переможницею турніру - 14:15. «Срібло» - у росіянки Катерини Д'яченко, а друга «бронза» - у польки Александри Сохи.
Подруга Ольги Харлан по команді Олена Вороніна посіла 7 місце, Ніна Козлова - 24, Ольга Жовнір - 33, Аліна Комащук - 69, Галина Пундик - 80.
Учора в Лондоні були розіграні нагороди в командній першості. Наші дівчата впевнено перемогли збірні Мексики (45:24), Китаю (45:29), Німеччини (45:34) і Росії (45:31). «Срібло» дісталося росіянкам, «бронза» - полькам.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Ольгу Харлан і всю команду з успішним виступом і побажав на кожному турнірі доводити, що українські шаблістки - найсильніші в світі.