Кривбасс разгромил азербайджанский Хазар

В сетку противников украинского клуба влетело шесть безответных мячей

Впевнену перемогу над володарем Кубка СНД 2008 року здобув криворізький «Кривбас», перегравши азербайджанський «Хазар» з рахунком 6:0.

Криворізька команда повністю переграла свого опонента, забивши у ворота азербайджанської команди шість «сухих» м'ячів. Кривбасівці контролювали гру, володіли ініціативою та перегравали свого суперника майже на всій території поля.

Першого м'яча було забито вже на 12-й хвилині матчу, коли передачею Олексія Антонова скористався Сергій Самодін, який влучним ударом завершив зусилля партнерів по організації атаки. «Кривбас» продовжував атакувати, й в середині першого тайму вже сам Олексій Антонов, вигравши боротьбу в захисника «Хазара» чітким ударом в кут воріт подвоїв перевагу «Кривбасу».

Наприкінці першої половини гри криворізька команда довела свою перевагу до великої. Спочатку після пасу Антонова точним ударом відзначився Дедечко, а за дві вхилини до перерви після подачі Бартуловича зі штрафного Сергій Самодін ударом головою робить рахунок 4:0.

В перерві тренерський штаб «Кривбасу» зробив кілька замін, але на характері гри це не позначилось - «Кривбас» грав «першим номером» й створював гольові моменти.
На 54-й хвилині п'ятий гол у ворота «Хазара» забив Олександр Іващенко, самотужки «розібравшись» в гольовому епізоді. Кінцевого вигляду рахунок набув в середині другого тайму, коли після подачі кутового Міхель Бабатунде головою забив шостий м'яч у ворота азербайджанської команди.

Надочевидна перевага «Кривбасу» в цьому матчі, зважаючи ще на те, що окрім шести забитих м'ячів, ще два взяття воріт азербайджанців арбітром були скасовані.
«Кривбас» (1-й тайм): Штанько, Лобжанідзе, Гітченко, Лисицький, Баліч, Бабатунде, Дедечко, Матіч, Бартулович, Самодін, Антонов.

2-й тайм: Штанько (Антоненко, 56), Пашаєв, Шершун, Сердюк, Баліч, Бабатунде (Лобжанідзе, 78), Валєєв, Дедечко (Прийомов, 55), Бартулович (Мірошніченко, 58), Іващенко, Самодін.