Александр ГОДЫНЮК: «Соколу нужен более глубокий состав»

Главный тренер «Сокола» о кадровых проблемах команды

Грати на рівні з «Компаньйон-Нафтогазом» «Сокіл» не може через відсутність достатньої кількості майстерних виконавців. Про це заявив журналістам після вчорашнього матчу головний тренер віце-чемпіонів України Олександр Годинюк.

«Хотілося б побільше майстровитих гравців. Тобто у нас лави взагалі немає сьогодні. Сауліетіс отримав травму у третьому періоді, його не було три зміни. Знайти не те що рівну, але просто заміну дуже складно. Граємо з дуже короткою лавою, граємо з тими, хто є. Непогано зіграли молоді, однак для того, щоб зіграти на рівні «Компаньйона», нам, звичайно, потрібна довша лава і більш глибокий склад», - наголосив наставник «Сокола».
Нагадаємо, що напередодні «Компаньйон» здобув перемогу над «Соколом» з рахунком 4:3. Переможну шайбу вже у овертаймі закинув Роман Малов, при цьому «нафтогазівці» грали у меншості.