Футболисты Волыни сыграли за сборные

Молодые украинцы провели поединки в составе национальных команд разных возрастов

8 та 10 вересня на базі ФК «Динамо» (Київ) у Конча-Заспі молодіжна збірна України гравців віком до двадцяти років провела два контрольні поєдинки проти турецьких однолітків.

У першій грі всі 90 хвилин на полі провів гравець «Волині» Олександр Насонов. Українці здобули перемогу 1:0. А вчора підопічні Геннадія Литовченка виглядали більш переконливо, ніж у суботу, що вилилось у п'ять сухих м'ячів у ворота турецького голкіпера. Приємно, що по тайму у поєдинку відіграли «волиняни» - Віталій Приндета гарв центрального захисника у першому таймі, а Олександр Насонов - правого захисника у другому.

А от українська збірна U-21 «пролетіла» повз Євро-2013. «Молодіжка» посіла третє місце у другій відбірній групі після вчорашньої поразки команди Павла Яковенка на виїзді від ровесників із Швеції − 1:2. Викликаний у лави збірної «волинянин» Олексій Бабир у тому поєдинку не грав.