Украинцы добыли 17 медалей на ЧЕ по легкой атлетике

Наша сборная заняла четвертое общекомандное место на соревнованиях в Хельсинки

У Гельсінкі (Фінляндія) завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики.

За підсумками континентальної першості збірна України з легкої атлетики здобула найбільшу кількість медалей - 17-ть, з яких 4 золоті, 7 срібних та 6 бронзових нагород і посіла 4-е загальнокомандне місце.

Вчора, в останній день змагань українці вибороли 4 нагороди.

Четверте «золото» до скарбнички збірної України принесли дівчата у естафеті 4Х400 метрів у складі Юлії Олішевської, Ольги Земляк, Наталії Пигиди та Аліни Логвиненко. Наш квартет не лише здобув титул чемпіонів Європи, а й продемонстрував найкращий час у Європі - 3.25,07 хвилини.

В останній змагальний день наші атлети вибороли ще й три «бронзи». Їх володарями стали - Анна Міщенко на дистанції 1500м (4.07,74 хв), Наталія Семенова у метанні диска (62,91 м), а Ольга Скрипак на дистанції 10 000 метрів (31.51,32 хв).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав команду та тренерський склад з вдалим виступом на чемпіонаті Європи й побажав успішного виступу на Іграх XXX Олімпіади в Лондоні.