Волынь разгромила Шахтер-3

В ворота соперника влетело три безответных мяча

Сьогодні «Волинь», на зборах в Криму, провела контрольний матч проти друголігового «Шахтаря-3» з Донецька. Гра проходила під диктовку лучан і головні події поєдинку точилися поблизу воріт молодшого за рангом суперника. В першому таймі "Волині", не дивлячись на дві змарновані нагоди Павловим і Майконом, вдалося відкрити рахунок у грі - це Бута на 34-й хвилині ударом в один дотик замкнув простріл Лопеса з лівого флангу. Після переврви, незважаючи на заміни зроблені Віталієм Кварцяним, перевага лучан нікуди не ділася, що вилилося у ще два забитих голи. На 60-ій хвилині Стевановіч обігрався з Акімовим і отримавши пас назад вийшов з голкіпером суперника віч-на віч - 2:0. А на 78-ій хвилині, Пічкур, обігравши трьох суперників був зупинений недозволеним прийомом в карному майданчику шахтарів. Вирок судді чітко реалізував Акімов, встановивши таким чином остаточний рахунок у матчі.

Волинь - Шахтар-3 (Донецьк) 3:0
Голи: Бута (34), Стевановіч (60), Акімов (78 з пенальті).

Волинь: Романенко (Неділько, 30; Литовченко, 60), Сімінін, Ізворану, Масло, Гринченко (Леандро, 46), Шарпар (Карасюк, 46), Лопес (Пічкур, 46), Гобер (Акімов, 46), Бута (Бабир, 46), Павлов, М.Олівейра (Стевановіч, 46)