U-16: усе вирішив Хунзікер

Україна (U-16) − Швейцарія (U-16) − 0:1

Гол: 0:1 Хунзікер (38).

Україна: Солдатенко, Кирюханцев, Янко, Макогон, Штаненко, Коваленко (Куканьков, 51), Ореховський, Штандер (Нечай, 56), Вачиберадзе, Арендорук (Наутяк, 41), Шевченко (Диня, 71).

У вівторок, 18 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження , провела перший із двох спарингів зі швейцарськими однолітками. На тренувальній базі «Динамо» в Кончі-Заспі підопічні Олександра Головка зазнали поразки, пропустивши єдиний м'яч незадовго до перерви.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Непогані моменти відзначитися мали Віктор Коваленко та Денис Арендорук, однак Фортуна посміхнулася Ніколасу Хунзікеру, котрий вразив ворота Вадима Солдатенка ударом метрів з 10-ти. По перерві український наставник провів кілька замін, синьо-жовті активізувалися, проте відновити рівновагу так і не змогли.

Другий матч цих команд у четвер також пройде в Кончі-Заспі в четвер й почнеться об 11.00.