В полуфинале Copa del Sol Карпаты встретятся с Олесундом

Последний раз клубы пересекались в 2006 году

У четвер, 3 лютого, у місті Ла Манга відбудеться півфінальний матч турніру Copa del Sol. Суперником «Карпат» буде норвезький клуб «Олесунд». Нагадаємо, що данський «Копенгаген», який переміг «Олесунд» у чвертьфіналі, не виявив бажання продовжувати боротьбу на турнірі, бо має інші плани підготовки до плей-оф Ліги Чемпіонів.
Організатори змагань повідомили, що суперником «зелено-білих» стане один з «лакі-лузерів», тобто команда яка програє у чвертьфіналі з кращим показником. Оскільки московський «Спартак» був розтрощений норвезьким «Русенборгом» 4:0, а данський «Норселан» програв донецькому «Шахтарю» 1:3, організатори обрали саме «Олесунд», який поступився «Копенгагену» лише у серії пенальті. В основний час гри була зафіксована нічия 1:1. У першому раунді турніру «Олесунд» переміг краківську «Віслу» 2:0.

«Карпати» вже зустрічалися з норвезьким «Олесундом». Було це на зимових зборах в Туреччині у 2006 році. Тоді ще першолігова команда мінімально поступилася 0:1.