Збірна України обіграла Хорватію у другому матчі Золотої Євроліги

І знову підопічні Угіса Крастіньша здобули перемогу у трьох сетах

5847
0
CEV

Сьогодні у польському місті Лодзь відбувся поєдинок другого туру групи В у Золотій Євролізі – престижному волейбольному турнірі для чоловічих європейських національних збірних. Наша команда приймала Хорватію.

Відразу хочу звернути увагу на те, що для гостей участь у груповому етапі не має особливого турнірного значення, оскільки хорвати вже вийшли до «Фіналу чотирьох» як господарі вирішальної стадії. Тому їхнє завдання на даний момент полягає в тому, щоб якнайкраще підготуватися до відповідальних домашніх ігор, які мають відбутися наприкінці червня.

Що ж до української збірної, то нашим хлопцям зараз треба набирати в групі якнайбільше очок у кожному поєдинку для того, щоб потрапити до фінального етапу з першого місця. І перемога над збірною Північної Македонії з рахунком 3:0 стала чудовим стартом для підопічних Угіса Крастіньша у нинішньому розіграші Золотої Євроліги.

Поєдинок із Хорватією українці розпочали у такому складі: Василь Тупчий, Віталій Щитков, Юрій Семенюк, Дмитро Терьоменко, Ілля Ковальов, Олег Плотницький, Дмитро Канаєв (ліберо). До середини першої партії на майданчику була рівна гра і суперники не відпускали один одного на відстань більше одного очка 11:11. Але далі наші волейболісти стали точніше грати в атаці і надійніше у захисті, тож рахунок став стрімко зростати на їхню користь. Як результат, 25:19 сет взяли українці.

Також впевнено збірна України виграла і дві наступні партії 25:18 та 25:19. В підсумку друга перемога на турнірі з рахунком 3:0.

Хотілося б також відзначити українських вболівальників, яких чимало прийшло на гру, і вони дуже активно підтримували хлопців.

Золота Євроліга 2023 року. Чоловіки
Група В. Другий тур. 31 травня
Лодзь (Польща)
Україна – Хорватія
3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

Положення команд у групі В: Україна (2 матчі, 6 очок), Бельгія (1 матч, 3 очки), Хорватія (2 матчі, 0 очок), Північна Македонія (1 матч, 0 очок)

Свій наступний матч у Золотій Євролізі українці зіграють 3 червня в гостях проти збірної Бельгії.