Суперліга. Будівельник у статусі дострокового чемпіона розгромив Говерлу

Олександр Кольченко набрав 17 очок і став найрезультативнішим у матчі

331
0
ФБУ

Достроковий чемпіон Суперліги київський Будівельник здобув 26-ту перемогу в сезоні, обігравши на власному майданчику Прикарпаття-Говерлу (88:69).

Ключовими стали кінцівка першої чверті та друга десятихвилинка, коли Будівельник відірвався в рахунку на 20 очок. Після великої перерви на майданчику була більш відкрита гра, що дозволило Прикарпаттю-Говерлі вирівняти ситуацію, але Будівельник при цьому тримав все під контролем, довівши матч до перемоги.

У Будівельника всі, хто отримав ігровий час, набрали очки, а найрезультативнішим став Олександр Кольченко з 17 очками. У Прикарпаття-Говерли 20 очок на рахунку Сергія Старцева.

Дніпро здобув перемогу свою 19-ту перемогу в 26 матчах, здолавши у Києві Старий Луцьк з рахунком 82:55.

Команда Володимира Коваля впевнено виграла першу половину, отримавши 18 очок переваги ще до великої перерви. Старий Луцьк додав у третій чверті, але підопічним Володимира Журжія вдалося лише трохи скоротити відставання – шансів на камбек Дніпро не дав. Ключовою в цьому матчі стала боротьба в трисекундній, яка залишилась за Дніпром – 52:22 за очками в фарбі.

Найкращим гравцем матчу став захисник Дніпра Максим Закурдаєв, який набрав 25 очок, а також зробив 5 передач та 5 підбирань (РЕ 30).

Черкаські Мавпи впевнено перемогли Запоріжжя в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, який проходив у Києві (66:47).

Команда Артема Сліпенчука заволоділа перевагою на старті матчу, вигравши першу чверть з рахунком 17:7. Як виявилось, ривок у дебюті гри став вирішальним – Мавпи лідерство більше не віддавали. Наприкінці другої та четвертої чвертей відрив черкасців сягав максимальних 22 очок.

Команда Дмитра Щіглинського припустилася 26 втрат та реалізувала лише 36% кидків з гри. Мавпи набрали 18 очок після втрат запоріжців, вигравши матч з рахунком 66:47. Суперники завершили сезонну серію внічию (2:2). Найефективнішим гравцем матчу став капітан Мавп Микита Руслов, який набрав 10 очок, зробив 9 передач та 5 підбирань (РЕ 17).

Заключний матч київського баблу Запоріжжя зіграє 19 березня проти Прикарпаття-Говерли, Будівельник завершить бабл матчем зі Старим Луцьком, а Мавпи в цей же день протистоятимуть Дніпру.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Gymmaxx, Київ

Будівельник – Прикарпаття-Говерла 88:69 (20:13, 27:15, 18:19, 23:22)

Будівельник: Кабанов 4, Приймак 6, Буренко 11, Сандул 11 + 8 підбирань, Конєв 9 – старт; Кольченко 17, Нікітін 8 + 5 підбирань, Хохоник 7 + 7 передач, Зайцев 7, Сафонов 6, Хижняк 2

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 8, Чугунов 14, Старцев 20 – 7 втрат, Дроздов 0, Лесик 8 + 5 підбирань – старт; Хрисостоміді 10, Лонюк 5, М. Тимофійчук 4, А. Тимофійчук 0, Водолазський 0

Дніпро – Старий Луцьк 96:78 (21:14, 33:22, 19:24, 23:18)

Дніпро: Закурдаєв 25 + 5 передач + 5 підбирань, Загреба 18 + 7 передач + 4 підбирання – 3 втрати, Шкода 7, Тимофеєнко 3, Бондарчук 1– старт, Тарасенко 17, Сипало 11 + 5 підбирань + 3 блок-шота, Сорочан 9 + 6 підбирань, Качанов 5, Джеріхов 0, Бачурін 0

Старий Луцьк: Коцько 10 + 5 передач – 4 втрати, Є. Коровяков 10 + 3 перехоплення, Марків 8, Дейн 7 + 4 підбирання, Рудаков 0– старт, Прозапас 13, Бедлінський 11, Алтухов 10 + 3 передачі – 4 втрати, Глушко 4, Должко 4, Федчук 1 + 4 підбирання

Запоріжжя – Черкаські Мавпи 47:66 (7:17, 13:17, 21:18, 6:14)

Запоріжжя: Биков 16 + 5 передач + 5 підбирань – 5 втрат, Морозов 16, Буц 7 + 14 підбирань – 3 втрати, Ледньов 2, Тельчаров 0 – 4 врати– старт, Покоєнко 3, Дмитренко 2, Бер 1 – 3 втрати, Кліманов 0, Компанієць 0 – 3 втрати

Черкаські Мавпи: Максвелл 17 + 3 передачі – 3 втрати, Кузнецов 11, Руслов 10 + 9 передач + 5 підбирань, Скіра 7 + 8 підбирань, Липовцев 4– старт, Рід 9 + 3 передачі, Сорочан 4, Лакомов 2, Пошабля 2, Назаренко 0