Перший матч без Мудрика. Шахтар в Туреччині поступився Аустрії

Тренувальний збір донецька команда розпочала з поразки

7241
31
ФК Шахтар

Донецька команда розпочала підготовку до матчів Ліги Європи та відновлення сезону в УПЛ. Першим суперником на тренувальних зборах стала віденська «Аустрія».

На перший тайм Ігор Йовічевіч випустив склад, який можна назвати явно експериментальним. Найбільш наближенішим до основи з нього були Михайліченко та Назарина. Також знайшлося місце в старті для новачка Гочолейшвілі. Забігаючи наперед, грузин на початку матчу непогано підключався до атак, але допускав позиційні помилки в захисті.

Незіграність складу не дозволяла говорити про серйозні наміри в атаці, хоча Тотовицький мав кілька потенційно непоганих шансів вийти на ударну позицію. А от пропустити довелося - Джеймс Холанд непогано приклався з дальньої дистанції.

На другий тайм хорватський наставник повністю змінив склад, спершу це принесло дивіденди в плані пожвавлення атаки, проте сплеск вийшов недовготривалим. Захист, здавалося ж, впевнено контролював м'яч, але під тиском суперників раз помилився в простій ситуації, привіз собі кутовий, після якого Бондар не вгледів за Копом. 0:2.

До кінця гри «гірники» могли зрівняти рахунок зусиллями Бондаренка і Сікана, але перший реалізував пенальті, а другий підсічкою не зумів точно завершити вихід на побачення з кіпером. На фінальний штурм прибіг і Трубін, але рахунок не змінився.

Перший матч на зборах закінчився поразкою, а завтра, мабуть, гравці «Шахтаря» спостерігатимуть, як їхній колишній партнер Михайло Мудрик дебютуватиме за «Челсі» в матчі з «Ліверпулем».

Товариський матч.

«Шахтар» - «Аустрія» - 1:2.

Бондаренко, 79, пен - Холанд, 24, Коп, 72.

Рантфль, 56.

«Шахтар» (перший тайм): Шевченко - Гочолейшвілі, Козік, Фарина, Михайліченко - Джурасек, Назарина - Очеретько, Тотовицький, Борячук - Кулаков.

«Шахтар» (другий тайм): Трубін - Конопля, Бондар, Матвієнко, Топалов - Степаненко, Криськів - Зубков, Бондаренко, Петряк - Сікан.

«Аустрія» (старт): Фрюхтль - Марвін, Майзль, Хандль, Ранфтль, Холанд, Фішер, Фіц, Польстер, Юкич, Табакович.