Команда Айнарса Багатскіса продовжує боротися за вихід на чемпіонат світу

17822
5
fiba.basketball

Збірна України провела поєдинок проти Грузії у рамках кваліфікації ЧС-2023. У гостьовому поєдинку «синьо-жовті» програли грузинам з рахунком 83:88, тож у сьогоднішній зустрічі нашій команді потрібно було обіграти суперників із різницею як мінімум у шість очок.

У першій чверті на майданчику точилася рівна гра. Але потім грузини організували невеликий ривок, і тренерський штаб нашої команди змушений був узяти тайм-аут. Після короткої паузи «синьо-жовті» заграли агресивніше. Відмінно увійшов у гру Санон, який у двох атаках набрав п'ять очок. Українці до мінімуму скоротили розрив у рахунку, а на останній хвилині двічі вразили кільце суперників з-за дуги (Ткаченко та Бобров).

У другій чверті підопічні Айнарса Багатскіса почали нарощувати свою перевагу. У збірної Грузії, навпаки, атакуюча гра катастрофічно не йшла. Багато чого не виходило у лідерів команди, що позначалося на діях наших суперників. На велику перерву команди пішли з перевагою «+13» на користь збірної України. Єдиним моментом, який засмутив українських уболівальників у другій чверті, стали чотири фоли Михайлюка. Забігаючи наперед, зазначимо, що наш заокеанський легіонер надалі заграв акуратніше, хоч п'ятого фолу і не уникнув.

Третя чверть стала малорезультативною, але за її підсумками збірна України зуміла закріпити свою перевагу.

У заключній десятихвилинці важливо було втримати здобуту перевагу, і українці старанно виконували це завдання. Хоча було непросто: давалася взнаки втома, став залітати дальній кидок у Макфаддена, розігрався Шенгелія. Грузини скоротили різницю до восьми очок, але більшого досягти не зуміли.

Збірна України здобула важливу перемогу. 4 липня наша національна команда у гостьовому матчі зустрінеться із Північною Македонією.