Це було епічно. ПСЖ в гостях переграв Баварію

Мюнхенці і парижани зіграли футбольний спектакль

15853
31

У Мюнхені відбулася перша частина рімейку торішнього фіналу Ліги чемпіонів. Тоді в Лісабоні «Баварія» завдяки єдиному голу від вихованця академії «ПСЖ» Кінгслі Комана переграла парижан і в шостий раз оформила перемогу в головному клубному футбольному турнірі континенту.

Цього року Рекордмайстер має намір захистити чемпіонський титул і всі передумови для цього є. Команда Ханса-Дітера Фліка дуже впевнено пройшла свою групу, набравши 16 очок з 18-ти можливих. А в 1/8 фіналу мюнхенці двічі здолали римський «Лаціо»: спочатку на виїзді - 4:1, а потім і на своєму полі - 2:1.

І ось знову «ПСЖ». Так, з того пам'ятного матчу в обороні у чемпіонів Франції вже немає лідера Тіаго Сілви, а на посту головного тренера Томаса Тухеля змінив Маурісіо Почеттіно. Мало того, Ерік Шупо-Мотінг перебрався до Мюнхена якраз із Парижа. Саме камерунець і був покликаний замінити головну втрату господарів, Роберта Левандовскі, який через травму напевно пропустить і другий чвертьфінальний поєдинок.

У парижан також були складнощі. Команда зараз важко бореться за чемпіонство з «Ліллем», якому на минулих вихідних і програла - 0:1. До того ж в Мюнхені «ПСЖ» не зміг розраховувати на травмованих гравців основи Марко Верратті і Мауро Ікарді.

Але і без них на старті зустрічі команда Маурісіо Почеттіно просто приголомшила Рекордмайстера.
Вже на третій хвилині Мбаппе після передачі Неймара відкрив рахунок в матчі. Слизький від снігу м'яч після удару форварда став для Нойєра надскладним завданням - 0:1!

«Баварія» швидко оговталася і обрушила на ворота Наваса просто лавину атак, але костаріканець був бездоганний. А на 28-й хвилині «ПСЖ» подвоїв рахунок. Неймар з лівої віддав свою другу результативну передачу, а Маркіньос технічно зупинив м'яч і послав його повз Нойєра - 0:2!

І такий розвиток подій не зламав запал Рекордмайстера. Мюнхенці продовжували нестися на ворота суперника і на 37 хвилині свого домоглися. Шупо-Мотінг після навісу від Павара головою пробив Наваса - 1:2!!

Ледве почався другий тайм, і «Баварія» знову кинула всі сили на ворота суперника. Тиск на захисні порядки парижан приніс свої плоди на 60-й хвилині - Мюллер після подачі зі штрафного від Кімміха головою переправив м'яч у сітку воріт - 2:2!!

Здавалося, ще трохи і господарі заб'ють і третій, але третій залетів у ворота Нойєра. Рідкісна атака парижан і Мбаппе ударом крізь Боатенга в ближній кут робить дубль і 2:3!!

Німецька футбольна машина продовжувала нагнітати біля воріт Наваса, але удари Сане, Мюллера і Комана парирував Навас, а Алаба пробив в сантиметрах від штанги.

Поєдинок так і завершився - 2:3. І в ньому, мабуть, було занадто багато футболу як для одного матчу.

З нетерпінням чекаємо на матч-відповідь 13 квітня в Парижі на «Парк де Пренс».

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. Перший матч.

«Баварія» - «ПСЖ» - 2:3