Пустовий і Герун перемагають в своїх матчах чемпіонату Іспанії

Українці допомогли своїм командам

744
0
БК Барселона. Артем Пустовий

Центровий національної збірної України Артем Пустовий допоміг «Барселоні» здобути перемогу в матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії. Команда бігмена перемогла «Більбао» з рахунком 82:64.

Пустовий, вийшовши у старті в домашньому матчі, відіграв 12 з половиною хвилин, набрав 7 очок (3/5 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 1 підбирання та 1 блок-шот.

Володимир Герун також вийшов у стартовій п’ятірці «Унікахи» у виїзному матчі проти «Андорри». Команда бігмена української збірної здобула вольову перемогу 81:78.

Герун отримав 12 хвилин ігрового часу, набрав 4 очка (2/3 двоочкових) та зробив 4 підбирання (2 у нападі).

«Барселона» виграла всі три матчі на старті регулярного чемпіонату, а «Унікаха» здобула першу перемогу, двічі програвши на старті сезону.